Am găsit 37521 anunțuri
Promovat
Casa propusa spre vanzare este situata in Iasi (2 km de Family Market) are o suprafata utila de 100 mp pe un teren de 500 mp si este compusa din 4 camere si dependinte. Planul casei este: P+M Casa este construita in 2024, are incalzire prin centrala termica, beneficiaza de urmatoarele utilitati: gaz metan, apa curenta, termosistem...
Promovat
Apartamentul propus spre vanzare este situat in Iasi (Continental la 3 km de Palas)si este compus dintr-o camera si dependinte. Este de tip D, are o suprafata de 42 mp si este situat la etajul 2 intr-o cladire cu 6 etaje. Apartamentul este renovat, are centrala termica de apartament, gaz metan, apometre, parchet, gresie, faianta, tamplarie termopan, termosistem, aer conditionat, cab...
Promovat
Apartamentul propus spre vanzare este situat in Iasi (Biserica Înălțarea Domnului)si este compus dintr-o camera si dependinte. Este de tip D, are o suprafata de 40 mp si este situat la etajul 1 intr-o cladire cu 4 etaje. Apartamentul este mobilat complet, are centrala termica de apartament, gaz metan, apometre, parchet, gresie, faianta, tamplarie termopan, termosistem, aer conditionat, ...
Mini Telefon Dual Sim este cadoul ideal pentru copii, elevi sau studenti, fiind foarte practic si usor de transportat oferindu-ti posibilitatea de a-l “ascunde” in portofel, avand dimensiunile unui card bancar. Caracteristici generale ESTE COMPATIBIL CU RETEAUA DIGI! Model: Dual Sim Radio Fm Bluetooth Marca: BM10 RAM: 32MB Card de memorie externa TF de pana la 8 GB (nu este inclus) Tip de retea : GSM Frecventa: GSM 850/900/1800/1900 MHz Bluetooth: Da Tipul ecranului: capacitiv Dimensiu...
Dacă simți că este momentul să îți aduci abilitățile de comunicare, empatie și organizare în lumina reflectoarelor, atunci este timpul să te alături echipei noastre. Te invităm cu căldură să faci parte din grupul nostru, unde oportunitățile așteaptă să fie transformate în reușite. Ce ne-ar placea să aduci echipei noastre? • Personalitate deschisă, calmă și responsabilă, care înțelege importanța punctualității; • Abilități remarcabile de comunicare, cu o exprimar...
Oportunitate de Angajare în Germania – domeniul hotelier (cameristi). Cu peste 10 ani de experiență în recrutare internațională, suntem aici să vă ajutăm să găsiți locul ideal! Ce Îți Oferim: Angajare Garantată: Contracte ferme și sigure Salariu Competitiv: Între 2000 și 2400 EUR net pe lună Cazare Confortabilă: Apartamente pentru 2 persoane, dotate cu WiFi Contracte Flexibile: Pe 2, 3 sau 6 luni, cu opțiune...
Model R134A- Pret 800 lei + TVA Butelie de 13.6 kg respectiv 59 lei/kg + TVA Model R407C - Pret 800 de lei + TVA Butelie de 11.3 kg respectiv 71 lei/kg + TVA Model R32- Pret 800 lei + TVA Butelie de 9 kg respective 89 lei/kg + TVA Model R410A- Pret 800 lei + TVA Butelie de 11.3 kg respectiv 71 lei/kg +TVA Model R507- Pret 800 lei + TVA Buteli de 11,3 kg respective 71 lei/kg+ TVA Model R404A- Pret 900 de lei + TVA Butelie de 10,9 kg respectiv 83 lei/kg + TVA Livrarea se face la sediul dvs in Bucurest...
Aspirati la imbunatatirea modului de viata, si sunteti in cautarea unui loc de munca ideal? Noi va putem indeplini dorintele! Va oferim aceasta ocazie de nerefuzat in Germania (Hamburg, Stuttgart, Frankfurt). Daca aveti intre 18-58 ani, sunteti o persoana responsabila si muncitoare,noi va punem la dispozitie acest loc de munca la depozit de legume-fructe. Programul de lucru 8-10 ore pe zi. Salariul este intre 1600-1800 euro, se ofera cazare, mancare sau bani de mancare, transport organizat. Pentru mai mult...
Executam piese personalizate din compozit de marmura. La depozitul nostru din str. Oasului, nr.12, gasiti o gama variata de lastre din piatra naturala, diverse culori. Debitam piese personalizate la dimensiunile clientului. Preturi de la 622 lei mp +tva www.rocasdecor.ro Publi24_1707464802
Avem oferte excelente pentru a lucra in depozite confectii Germania. Cu peste 10 ani de experiență în recrutare internațională, suntem aici să vă ajutăm să găsiți locul ideal! Ce Îți Oferim: -Angajare Garantată: Contracte ferme și sigure -Salariu Competitiv: Între 2000 și 2400 EUR net pe lună -Cazare Asigurata -Contracte Flexibile: Pe 2, 3 sau 6 luni, cu opțiune de prelungire. -Acceptăm și Cupluri! -Vârsta Maximă: 55 de ani Pentru Detalii și Aplicații: Telefon: 0759604521,...
Aspirati la imbunatatiri financiare in cautarea unui loc de munca ideal? Noi va putem indeplinii dorintele! Va oferim aceasta ocazie de nerefuzat la fabrica de jucarii din Germania (Hamburg, Frankfut, Stuttgart) ca operatori banda ambalat. Cautam barbati, femei si cupluri cu varsta maxima de 58 ani. Salariul este intre 1600-1800 Euro. Se lucreaza 8-10 ore pe zi. Vi se ofera cazare, mancare sau bani de mancare, transport organizat. Pentru informatii suplimentare sunati: 0746792719, 0726844655, 0726844681. P...
Rezerva din timp locuri pentru plecarile rapide dupa sarbatorile de Paste din luna aprilie 2023 ! Oferim locuri de munca foarte bine platite, Oferte disponibile avizate de fortele de munca din Germania!Profitati acum de cele mai bune oferte salariale din partea colaboratorilor din Germania.Esti somer si vrei mai multi bani ? N-ai experienta si cauti un job cu castiguri bune?Nu ezita sa ne contactezi! Avem nevoie urgent de personal cu varsta intre 18- 58 de ani pentru ambalat si etichetat la depozite Amazon...
Realizăm montarea/demontarea , modificarea sau prelungirea traseului frigorific, încărcarea cu freon pentru toate tipurile de unități de aer condiționat, în cele mai bune condiții. Verificarea/punerea în funcțiune a aparatului de aer condiționat se execută folosind aparatură adecvată, pompă de vacuum (vid), manometre pentru măsurarea presiunii. Manoperă si materiale + freon inclus pentru montaj AC cu capacitatea: - între 9000 - 12000 BTU pentru aparatele noi = 700 RON - între 900...
Marmura lucioasa EMPERADOR GOLD G=2 . Executam orice piesa personalizata pentru proiectul dumneavoastra de amenajare :trepte,contratrepte,glafuri,blaturi de baie,blaturi de masa,placari orizontale/verticale, Pret 150 euro+tva/mp Pentru mai multe informatii , ma puteti contacta sau va asteptam la showroom-ul de pe STR CAMPINA ,NR 62 , CLUJ NAPOCA.
Agentia Imobiliara Brahouse va propune spre inchiriere o hala industriala situata la intrare in cartierul Stupini, cu acces direct de pe Ocolitoarea Brasovului Hala are o suprafata de 570 mp si o inaltime de 4,5 m. Deasemenea se ofera si un spatiu de birou de aproximativ 20 mp. Suplimentar se poate mari suprafata de birou. Hala neneficiaza de 2 intrari, astfel incat ar putea fi impartita suprafata totala. Deasemenea se pun la dispozitie si 2 vestiare.
Cuartit Bianco Australe G=2 Polished Realizam trepte si contratrepte din cuartit Bianco Australe Lucios pe dimensiunile clientului. Piese personalizate: glafuri, capace garduri, intervale garduri. Termen de executie 2-3 zile lucratoare. La cerere oferim transport si montaj profesionist. Pret 180 euro + tva / mp Pentru informatii, cotatii de pret si comenzi telefonic, mail sau whatsApp
Avem oferte excelente pentru a lucra la fabrica de covrigi la ambalat si etichetat Germania. Cu peste 10 ani de experiență în recrutare internațională, suntem aici să vă ajutăm să găsiți locul ideal! Ce Îți Oferim: -Angajare Garantată: Contracte ferme și sigure -Salariu Competitiv: Între 2000 și 2400 EUR net pe lună -Cazare Asigurata -Contracte Flexibile: Pe 2, 3 sau 6 luni, cu opțiune de prelungire. -Acceptăm și Cupluri! -Vârsta Maximă: 55 de ani Pentru Detalii și Aplicați...
ID intern: V1513 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Circumvalatiunii, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu 4 etaje, an constructie 1979, structura beton, suprafata utila de 52 mp, fiind structurat astfel: - Hol; - Bucatarie; - Baie; - Sufragerie; - Dormitor cu balcon; - Camera. Apartamentul este semi/mobilat si utilat: aragaz, hota, masina de spalat rufe, frigider cu congel...
Agentia Imobiliara Brahouse va propune spre achizitie un imobil de tip duplex, situat la intrarea in localitatea Sanpetru, in zona Pensiunii Ela, construit in anul 2011. Imobilul este format din 2 apartamente, de tipul P+M, fiecare dintre acestea avand: Parter: living, bucatarie, grup sanitar, camara, debara, vestibul Mansarda: 2 dormitoare, baie, dressing, hol, debara si terasa Suprafata fiecarui apartament este de aprox. 100 mp iar suprafata terenului este de 555 mp. Imobilul se vinde mobilat s...
Pentru terapie sustine mobilitatea si pregatirea fizica a copiilor cu simptome similare, dar nu extrem de pronuntate. Sunt destinate in primul rand reabilitarii in tulburari usoare de echilibru. Acesta tricicleta a fost creata special pentru a veni in ajutorul persoanelor cu mici handicapuri in deplasare, persoanelor cu mobilitate redusa. Bicicleta este dotata cu schimbator viteze in 3 trepte, antifurt cu cheie, roti ajutatoare telescopice amortizate cu arc, sonerie. Frana fata pe saboti este actionat...
AGRICULTURA AUSTRIA Daca va doriti un loc de munca noi va punem la dispozitie, oferta pt voi cei muncitori , la locul de munca in agricultura (rosii, ceapa, usturoi, curatat vie etc.) din Austria. Salariul este intre 1600 Euro Net-2000Euro Net in mana , programul de munca este de 8-10 H/zi, nu se cere experienta si nici cunoasterea limbii. Transportul este organizat si din partea angajatorului primiti cazare si mancare sau banii pe mancare. Se ofera cazare si macare sau banii pe mancare . Pentru mai mul...
Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material zidarie beton. Suprafata utila de 56,13 mp + 2 balcoane in suprafata totala de 5,94 mp. Blocul are acoperis de tigla, apartamentul este izolat la interior si este complet renvat, iar podul este izolat cu va...