Am găsit 37543 anunțuri
Promovat
Apartament cu 2 camere total decomandat în zona Militari Residence. Apartamentul este situat intr-un bloc proaspăt finalizat în 2021, compartimentarile fiind facute cu caramida portherm iar peretii exteriori cu caramida porotherm de 31 si izolatia de 10 (12 pe NORD ). Imobilul dispune de tot confortul și spatiul necesar unei șederi deosebite, precum și de toate utilitățile necesare: apă, gaz, canalizare, centrală propie, inclusiv fibră optică. Costuri de întreținere foarte mici. Din apartament...
Promovat
EXCLUSIVITATE - COMISION 0% Cauti o locuinta ideala pentru tine si pentru familia ta in Sibiu? Iti doresti o casa intr-o zona linistita, cu curte? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare cu 5 camere in zona Piata Cluj, Sibiu. Terenul casei are o suprafata totala de 477 mp, iar suprafata utila a casei este de 160 mp. Casa dispune de 2 fronturi stradale, cu o lungime totala de 43m, fiind amplasata intr-o intersectie a doua strazi slab circulate. Structura cladirii este din caramida, ar...
ID intern: V4572 Apartament cu 1 camera de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 1 camera, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de 28 mp + balcon de 1,5mp. Apartamentul este structurat astfel: - Hol; - Baie; - Dormitor cu balcon; - Bucatarie. Finisajele inte...
Societatea noastra are posibilitatea sa va livreze din import urmatoarele produse: Bitum pentru hidroizolaţii, construcţii, rostuire tip 90-10 Caracteristici/valoare: Densitate: 0,87 g/cm3 Penetraţia, 0,1 mm la 25 ° С : 10 Punct de inmuiere : 90° C Fragilitate : -10° C Temperarura de inflamare : 240 ° C Ductibilitatea la 25 ° C: 1,0 cm Fractia in masa a apei : 0,0% Mod ambalare : Calup 30 kg , ambalat ȋn folie de polietilenă, pe palet Pret : 1,88 lei/kg +T.V.A., cu transport ...
Solar pentru cultivat legume si rasaduri. Lungime: 8 metri Latime: 4 metri Inaltime: 2,60 metri Pret: 1650 lei Solarul are o constructie solida pentru utilizare indelungata in timp. Instalatie de irigat prin picurare gratuita. Se livreaza in orice localitate din Dobrogea . Termen de livrare 3 - 5 zile lucratoare. Telefon : 0750603547
Firma acreditata,cu vechime de 10 ani pe piata muncii,va punem la dispozitie locuri de munca in Germania,cu salariu foarte bun! Nu ratati plecarile urgente in Germania in februarie 2025, conditiile de munca sunt excelente! Angajam fara comisioane,la fabrica de chipsuri,barbati sau femei si cupluri ca si operatori banda la ambalat si etichetat produsele. Ce oferim - Locuri de Muncă Stabile -cazarea este pentru 1-2 persoane/camera, hoteluri sau pensiuni -mancare sau bani de mancare - salariu de la 2000...
Promovat
Apartament 5 camere de vanzare, decomandat, 138 mp, zona Ciresica, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • living de 40 mp • amplasat pe doua nivele cu scara interioara • vederea spre oras este deosebita • zona foarte buna • la doar sapte minute de parcul Sub Arini • pivnita de 10 mp • peretii blocului sunt de 50 cm grosime construiti din caramida plus BCA TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 5 camere, decomandat, situat in loca...
Sistem DJ Pioneer DJ OPUS-QUAD, Sistem DJ AlphaTheta XDJ-AZ, Sistem DJ Pioneer XDJ XZ, Sistem DJ Pioneer XDJ-RX3, Controler DJ Pioneer DDJ RZX, Pioneer DDJ-RZ, Controler DJ Pioneer DDJ-REV7, Pioneer DDJ 1000SRT, Pioneer DDJ-FLX6-GT-W, Denon DJ Prime 4+W, Denon Dj Sc6000 Prime, Pioneer CDJ-Tour1, Pioneer DJ CDJ-3000, Pioneer DJM-A9 Mixer, Pioneer DJM-Tour1, Pioneer DJM-900NXS2, Pioneer CDJ-2000NXS2, Pioneer DJ DJM-V10-LF, Pioneer DJM-V10 Mixer, Pioneer DJM-S11 Mixer, Allen & Heath XONE 96 DJ Mixer, Denon DJ...
Rocas Decor comercializeaza si prelucreaza o gama larga de piatra naturala: granit, travertin, marmura, compozit, ardezie, andezit, piatra cubica. Detinem stocuri mari de piatra sub forma de placaj (pentru interior si exterior, pentru placari verticale si orizontale) si sub forma de lastre din care debitam si prelucram, dupa preferintele clientilor, piese personalizate: blaturi, glafuri, trepte, capace gard, etc Echipa noastra profesionista, cu ajutorul stocului ridicat de marfa fac ca termenele de onorar...
ID intern: V3192 Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita, zona Nord FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, zona Nord, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de intaltime Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de 67 mp + balcon de 8 mp. Apartamentul este structurat astfel: - Hol; - Bucatarie; - Baie; - Living cu balcon; - Dormitor; - Hol intermediar...
Oferta iernii!!! Travertin french pattern rustic tumbled Pret 89 lei+tva/mp Ideal pentru placari interioare (hol, living, bai, etc) si placari exterioare (terase,socluri, garduri, etc) Stocuri disponibile imediat. Din lastre mari putem taia la dimensiunea dorita, blaturi de bucatarie, trepte interioare sau exterioare, pervaze de geamuri, capace de gard) Va asteptam pe calea Stan Vidrighin nr.24 sau la telefon 0786 881 584 www.piatranaturalatimisoara.ro
Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, semidecomandat, 93 mp, zona Centrul Istoric, Sibiu. Avantaje majore ale acestui apartament: • Pivnita inscrisa in acte • Pretabil investitie sigura • Parcare extra pentru vizitatori • Locatie ferita de aglomeratie TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Centrul Istoric, aflat la etajul 1 intr -un imobil tip casa cu regim de ina...
Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Gheorghe Lazar. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 1986, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de 33 mp + grup sanitar exclusiv de 10,44 mp mentionat in contractul de vanzare-cumparare. Exista posibilitatea de a face o baie in apartament, iar spatiul in care acum se afla grupul sanitar po...
Model R134A- Pret 800 lei + TVA Butelie de 13.6 kg respectiv 59 lei/kg + TVA Model R407C - Pret 800 de lei + TVA Butelie de 11.3 kg respectiv 71 lei/kg + TVA Model R32- Pret 800 lei + TVA Butelie de 9 kg respective 89 lei/kg + TVA Model R410A- Pret 800 lei + TVA Butelie de 11.3 kg respectiv 71 lei/kg +TVA Model R507- Pret 800 lei + TVA Buteli de 11,3 kg respective 71 lei/kg+ TVA Model R404A- Pret 900 de lei + TVA Butelie de 10,9 kg respectiv 83 lei/kg + TVA Livrarea se face la sediul dvs in Bucu...
Societatea noastră vă poate livra următorul produs, HOTROCK-Vată bazaltică CE, pentru faţade, cu următoarele caracteristici: Dimensiuni ,mm: 1200 L/600 l/100 grosime HOTROCK FATADE Densitate kg/m3 : 95 Coeficient termic λ (W/mK)/: 0,035 PRET: 29 lei/ m2 + T.V.A. HOTROCK FATADE PRO Densitate kg/m3 : 110 Coeficient termic λ (W/mK)/: 0,035 PRET: 31,5 lei/ m2 + T.V.A. HOTROCK FATADE LIGHT Densitate kg/m3 : 130 Coeficient termic λ (W/mK)/: 0,037 PRET: 34,5 lei/ m2 + T.V.A. HO...
Promovat
Spatiu de birouri de inchiriat 150 mp utili 5 parcari Calea Poplacii Aceasta cladire unica imbina functionalitatea unui spatiu de birouri modern cu confortul si relaxarea unui mediu de lucru prietenos si inspirational. Este perfecta pentru companii care pun accent pe productivitate, imagine si bunastarea echipei. Imobilul este superfinisat la cheie, cu materiale de calitate si compartimentare eficienta, fiind pregatit pentru mutare imediata. Se preteaza excelent pentru firme din IT, consultanta, marketi...
Manhood Specialist https://nativewitchspells.com/ WhatsApp: +256759011277 Calls: +256-793-306060 Email: bbaantu@gmail.com Free Fast Delivery Manhood Enlargement Premature Ejaculation Weak Erection Treatments if you are looking for an herbal sexual enhancer to boost your performance to levels that you have never experienced before It makes perfect sense to get the best and 100%natural strong one Supercharge will help you to perform when you need to. These are formulated to give you harder, stronger...
Horeca Bucuresti Din 1994 O21 41O 9O93 O721 922 9O2 www.horeca-bucuresti.ro Fabricatie Comercializare Echipamente profesionale pentru Horeca * Showroom - Cotroceni Bdul.Eroii Sanitari Nr 59 Bucuresti, sect.5 * Contact Vanzari - Horeca Bucuresti Showroom - Cotroceni Bdl. Eroii Sanitari nr. 59 Bucuresti. Sect 5 Fix : O21 41O 9O93 0721 922 902 Mobil :0722 932 932 0720 852 570 0732 702 331 Contact Fabricatie : O721 922 9O2 Fabrica si Depozit Horeca Bucuresti Bdl. ...
Preluam firme cu datorii mici, medii si mari la Anaf, furnizori, angajati. Lucram in toata Romania. Experienta peste 20 de ani in domeniu. Oferim garatie ca scapati de toate datoriile firmei. Preluam toate datoriile societaii dvs. prin Registrul Comertului si prin proces-verbal de predare-primire. Ne asumam si reprezentarea la eventualele controale ale institutiilor statului. www.preluari-firme.ro Sigur, rapid, legal si eficient. Lucram doar cu, contract cu factura fiscala plata numerar sau prin banca. O...
Smart ForFour (cdi blackbasic) in stare buna din punct de vedere tehnic, dispune de: - rulaj: aprox 184.000 km - an fabricatie: 2006 - certificat de inmatriculare RO, proprietar - ITP valabil pana pe 21.04.2021 - EURO 4 - Diesel / Motorina - AC functional - geamuri fata electrice, spate manuale - inchidere centralizata, cheie cu telecomanda (2 chei) - ABS - cauciucuri de iarna - cutie de viteze manuala - Hatchback - capacitate motor: 1 493 cm³ - 50 kW / 68 CP - emisii CO2: 121 g/km VIN: ...
Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua - zona Valery FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 310 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, material zidarie caramida. Imobilul dispune de urmatoarele utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, catv, fibra optica. Casa dispune de centrala proprie cu incalzire prin pardoseala si 2 locuri...
Societatea noastra are posibilitatea sa va livreze din import urmatoarele produse: 1. CARTON BITUMAT IZOLIT Caracteristici : Masa totala a produsului, kg/m²±5%: 1,1 Masa totala a suportului dupa extractie, g/m² : 350 Latimea benzii, m: 1 Lungimea benzii, m : 10 m ; 20 m Masa bitumului extras, kg/m²: 0,75 Acoperit pe ambele fete cu nisip MOD AMBALARE : 1. CA 10 mp – 40 role / palet, Pret: 1,70 ron/mp fara TVA inclus; 2. CA 20 mp – 24 role / palet, Pret: 1,65 ron/mp fara TVA inclus; ...