Tamplari mobilier lemn (productie in fabrica) - Olanda

Detalii

  • ID Anunț: # 70958

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 243

Angajăm Tâmplar pentru producție de corpuri de mobilier și subansamble din lemn în Olanda.

Producție de mobilier din lemn în fabrică.
Job stabil, contract pe termen lung.

Cerințe:
- studii de specialitate absolvite;
- diplomă de calificare ca tâmplar;
- 5+ ani experiență practică în domeniul tâmplăriei;
- cunoștințe de interpretare a unui plan tehnic (avantaj);
- limba engleză la nivel mediu/ avansat (obligatoriu);
- permis de conducere cat. B (obligatoriu);
- persoană autonomă și responsabilă.

Responsabilități:
- executarea operațiunilor de debitare, căntuire și finisare;
- producția de corpuri de mobilier și subansamble din lemn în fabrică;
- montarea și ajustarea corpurilor de mobilier;
- se lucrează în echipă cu colegi olandezi.

Ofertă și beneficii:
- salariul între 13,00 - 13,50 Euro net/oră;
- program de lucru full time;
- cazare gratuita și mașină de serviciu asigurată;
- job stabil cu contract pe termen lung;
- angajarea cu contract individual de muncă, detașare cu formularul A1;
- asigurare medicală în România și în Olanda;
- nu se percep taxe de angajare.

Informații suplimentare la telefon/WhatsApp: 0734 458 410.

Teodora

Pe site din 2021

BRAȘOV, județ BRASOV

Ați vizionat anunțul: Tamplari mobilier lemn (productie in fabrica) - Olanda