Tamplar universal pentru proiecte in Olanda

Detalii

  • ID Anunț: # 130373

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Necesita deplasari

  • Vizualizări: 20

Angajăm Tâmplar universal pentru proiecte de modernizare case și apartamente în Olanda.
Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.

Ofertă și beneficii:
• salariu 14,50 Euro net/oră (minim 2320 euro/ lună);
• program de lucru full time;
• cazare și mașină de serviciu în Olanda asigurate gratuit;
• angajare cu contract în România, pe perioadă nedeterminată;
• detașare în Olanda cu formularul A1;
• asigurare medicală în România și în Olanda;
• echipament de lucru;
• nu se percepe nicio taxă de angajare;
• asistență permanentă din partea noastră ca și angajator.

Cerințele postului:
• limba engleză, la nivel mediu (obligatoriu);
• permis de conducere cat. B (avantaj);
• calificare de tâmplar și experiență practică în domeniu de minim 2-3 ani.

Responsabilități:
• recondiționare case, apartamente, vile;
• montaj și ajustare mobilier;
• montaj de uși, ferestre;
• montaj de panouri, scări interioare sau alte elemente decorative.

Dacă îți dorești să lucrezi alături de o echipă dedicată, ne poți contacta la telefon/ WhatsApp 0734 458 410 sau ne poți trimite CV-ul actualizat la adresa de email: recrutare@interjobs.ro.

Teodora

Pe site din 2021

BRAȘOV, județ BRASOV

Ați vizionat anunțul: Tamplar universal pentru proiecte in Olanda