Soferi Curierat Hermes

Detalii

  • ID Anunț: # 67873

  • Adăugat la: 20:47, 26.03.2024

  • Anunț publicat de: Firmă

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Munca la distanta

  • Vizualizări: 230

Descriere

Cerințe:

Permis de conducere cat.B de min. 2 ani,(sau chiar 1 an);
Varsta cuprinsa intre 20-35ani;
Limba engleza sau germana nu este obligatorie dar constituie un avantaj;
Serozitate,de incredere,si cu buna vointa de munca;
Cazier curat.
Condiții:

Programul de munca este de luni-sambata
Contract de muncă;
Carte de sănătate;
Suport acordat pentru a obține alocație pentru copii;
Cazarea este la o pensiune sau apartament,maxim 2 perosane în cameră,bine dotata cu toate conditiile
Se ofera masina personala (duba cu care se livreaza pachete,o puteti folosi in motive personale:doctor,supermarket,farmacie).
Salariu motivant 1400 - 2000 EUR/pe lună.
Responsabilități:

Angajatul are grija de masina,(adica cum i s-a dat asa o va returna),,scaner si pachete.
Zona de livrare este in Germania(Rostock) Ma puteti contacta la nr de telefon +491729837682 Cristina Rosu

Marian Rosu

Pe site din 2020

CONSTANȚA, județ CONSTANTA
Contact:
Raportează

Contactează vânzătorul

07xx xxx xxx arată telefon
Trimite mesaj
Ați vizionat anunțul: Soferi Curierat Hermes