Sofer autobuz Germania (Leipzig)

Detalii

  • ID Anunț: # 81879

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 538

Descriere

Cerințe:
• Obligatoriu: Carnet de conducere categoria D si atestat de transport persoane;
• Cunostinte de limba germana, nu este obligatorie;
• Experienta in domeniu minimum 1 an,

• Locatie:
Vario-Bus GmbH cu sediul in Leipzig , Wilhelm-Leuschner-Platz Str. 12 sau
Auto-Webel cu sediul in Delitzsch, Hallesche Str. 70

Salariu:
• 12,50 Euro brut/ora cu cresteri regulate anual;
• sporuri acordate pentru:
orele efectuate suplimentare (125%), duminica (50%), zile libere legale (100%) și
orele de noapte (20%).

Ce oferă Angajatorul:
• Perioada contractului: nedeterminat,
• Contractul se încheie in Germania direct cu angajatorul neamt
• Asigurări sociale,
• Asigurare medicala,
• Concediu plătit
• Cazare asigurata de catre angajator contra cost (250 Euro inclusiv cu utilitati)

Responsabilități:
• Se fac curse regulate de linie.
• Vinzarea si verificare biletelor este in responsabilitatea soferului.

Pentru informatii suplimentare, cu placere va raspund la numarul de contact:
+49 15129 631338 Galatanu

auto-webel.de
vario-bus.de

Sofer autobuz Germania (Leipzig)-1 Sofer autobuz Germania (Leipzig)-2 Sofer autobuz Germania (Leipzig)-3 Sofer autobuz Germania (Leipzig)-4

Galatanu

Pe site din 2022

IAȘI, județ IASI

Trimite mesaj
Ați vizionat anunțul: Sofer autobuz Germania (Leipzig)