Sef echipa electricieni cu limba germana

Detalii

  • ID Anunț: # 129637

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 19

Angajăm Șef echipă electricieni cu limba germană pentru a coordona proiecte în Germania, în domeniul civil și industrial. Disponibilitate de la sfârșit de aprilie început de mai.

Compania noastră caută să completeze echipa de electricieni cu o persoană vorbitoare de limba germană. Dacă ești un electrician calificat și vorbești fluent limba germană, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Condiții:
- salariu 16 Euro net oră (minim 2500 Euro net lună);
- program de lucru full time;
- posibilitate efectuare ore suplimentare;
- cazare și mașină de serviciu în Germania asigurate gratuit;
- angajare cu contract în România, pe perioadă nedeterminată;
- detașare în Germania cu formularul A1;
- asigurare medicală în România și în Germania;
- asistență permanentă din partea noastră ca și angajator.

Responsabilități:
- șeful de echipă oferă suport echipei de electricieni și coordonează activitatea pe proiecte;
- participă la ședințele de lucru și urmărește buna funcționare a planului de lucru pentru fiecare proiect derulat;
- execută lucrări de instalații electrice alături de echipă: trasare cabluri, control și revizii ale instalațiilor electrice conform planului, montare dispozitive de iluminat - becuri leduri de toate tipurile, supraveghere video, detecție incediu, control acces, sisteme audio-video etc.

Cerințe:
- calificare de electrician;
- 5+ ani experiență practică ca electrician;
- experiența în coordonarea unei echipe constituie avantaj;
- cunoștințe de lucru după plan tehnic;
- cunoștințe de limba germană la nivel avansat;
- permis de conducere cat. B (avantaj);
- disponibilitate la deplasări în interes de serviciu.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.

Teodora

Pe site din 2021

BRAȘOV, județ BRASOV

Ați vizionat anunțul: Sef echipa electricieni cu limba germana