Preparator masini pentru reprezentanta auto din Germania

Acest anunț este inactiv.

Detalii

  • ID Anunț: # 129648

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 20

Angajăm Preparator mașini pentru reprezentanță auto din Germania.
Spălarea și cosmetizarea mașinilor noi și second pentru vânzare (interior și exterior) și polish.
Locație: Abstatt (zona Heilbronn)
Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.

Ofertă și beneficii:
- salariu 10 Euro net/ oră (minim 1600 Euro net/ lună);
- program de lucru full time (luni-vineri) și opțional sâmbăta, în funcție de necesitate;
- cazare asigurată gratuit;
- angajare cu contract în România, detașare în Germania cu formularul A1;
- contract pe perioadă nedeterminată;
- asigurare medicală în România și în Germania;
- asistență permanentă din partea angajatorului.

Responsabilități:
- pregătirea mașinilor noi și second pentru revânzare;
- spălare mașini exterior: uși, parbriz, geamuri și oglinzi retrovizoare;
- spălare mașini interior: aspirare scaune, tapițerie, covorașe, portbagaj, tablou de bord etc.;
- cosmetizare mașini (detailing): lustruire pentru a reda strălucirea, aplicare ceară sau alt material de etanșare pentru a proteja finish-ul mașinilor;
- dacă există experiență anterioară în efectuarea de mici reparații, pot fi reparate și zgârieturi, mici îndoituri la caroserie și jante;
- condiții de lucru: zona de pregătire este într-o hală de lângă showroom, zonă curată, iluminată, cu materiale și scule de lucru necesare la dispoziție.

Cerințe:
- experiență anterioară ca preparator mașini;
- o persoană profesionistă care înțelege procesul de pregătire al mașinilor și detailing;
- o persoană care lucrează bine individual, cât și în echipă;
- cunoștințe de limba germană sau de limba engleză la nivel mediu (să poată conversa cu colegii);
- permisul de conducere categoria B este obligatoriu;
- disponibilitate la deplasări în interes de serviciu.

Dacă îți dorești să lucrezi alături de o echipă dedicată, într-un mediu multicultural și să îți dezvolți cariera în acest domeniu, ne poți contactat la telefon/ WhatsApp 0734 458 410 sau ne poți trimite CV-ul actualizat la adresa de email: recrutare@interjobs.ro și te contactăm pentru o discuție.