Oferta de munca Germania

Detalii

  • ID Anunț: # 50686

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 386

Companie de constructii cu sediul in germania cauta personal calificat pentru lucrari de placare faianta/gresie
In Germania, societatea executa lucrari de montaj instalatii si finisaje in cladiri civile, sociale si administrative.

Calificare de specialitate sau cursuri de pregatire profesionala (de preferat);
Experienta ca si faiantar constituie avantaj;
Indemanarea de a lucra cu echipamentele si sculele specifice faiantarilor;
Bune abilitati de comunicare/ relationare interpersonala;
Un nivel ridicat de orientare catre client;
Abilitatea de a lucra individual/ independent este obligatorie;
Spirit de echipa;
Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse;
Capacitatea de a coordona executia lucrarilor este un plus;
Preocupare pentru atingerea obiectivelor si atentie la detalii;
Constituie avantaje: cunostinte de limba germana sau/si engleza, permis de conducere categoria B;
Experienta in amenajari interioare (pereti de compartimentare, zidarii si placari ceramice) reprezinta avantaj;

Descrierea jobului

- Placarea cu faianta/gresie a peretilor, a mascarilor (din gips carton) si a pardoselilor;
- Executia hidroizolatiilor in bai;
- Zidirea si tencuirea peretilor;
Pachet salarial atractiv, incepand de la 1700 Euro net pentru perioada lucrata in Germania;
Program de training asigurat in primele saptamani de lucru ( platit), anterior inceperii lucrului efectiv in santier;
Cazare asigurata si platita de angajator (gratis pentru angajat);
Transport asigurat si platit de angajator: plecare in Germania, la momentul angajarii;
Transport zilnic, asigurat si platit de angajator: deplasare punct de cazare – santier de lucru si retur;
Oportunitatea de a dobandi experienta profesionala la standard european.

Szasz Attila

Pe site din 2020

LUDUȘ, județ MURES

Trimite mesaj
Ați vizionat anunțul: Oferta de munca Germania