Muncitori necalificat pentru Germania

Detalii

  • ID Anunț: # 9004

  • Adăugat la: 11:39, 24.04.2024

  • Anunț publicat de: Firmă

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 306

Descriere

Responsabilitati : impachetarea de piese pentru industria auto.
Cerinte :carnet de conducere si masina proprie prezinta un avantaj dar nu este obligatoriu.
Beneficii
Contract de munca pe o perioada nedeterminata, incheiat in Germania .
9,23 euro pe ora
Se ofera cazare.
Consiliere permanenta din partea echipei noastre si suport in limba romana .
Asigurare medicala, asigurare in caz de accidente, asigurare de somaj si asigurare de pensie .
Sporuri pentru orele lucrate suplimentar, in tura de noapte si de sarbatorile legale .
Posibilitatea de a primi un avans dupa prima saptamana de lucru .
Concediu 24 de zile pe an .
Echipament de lucru si protectie .
Alte informații la telefon 0720.525.245.

Bucur

Pe site din 2019

PIATRA-NEAMȚ, județ NEAMT
Contact:
Raportează

Contactează vânzătorul

07xx xxx xxx arată telefon
Trimite mesaj
Ați vizionat anunțul: Muncitori necalificat pentru Germania