Muncitori montare panouri fotovoltaice - Olanda

Acest anunț este inactiv.

Detalii

  • ID Anunț: # 107729

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Necesita deplasari

  • Vizualizări: 95

Angajăm Muncitori pentru montare panouri fotovoltaice în Olanda.
- Job stabil, se oferă training la început
- Locație: zona Nijmegen.

Cerințe:
• experiență minimă în domeniu (avantaj);
• limba engleză la nivel mediu (obligatoriu);
• permis de conducere cat. B;
• fără probleme în a lucra la înălțime;
• persoană autonomă și responsabilă.

Responsabilități:
• montarea panourilor fotovoltaice pe structură, conform planului;
• activitatea se desfășoară atât la sol, cât și la înălțime;
• abilitatea de a lucra în echipă și individual.

Ofertă și beneficii:
• salariu 10,50 – 12,50 Euro net/ oră în funcție de experiență;
• program de lucru full time;
• cazarea și transportul în Olanda asigurate;
• job stabil cu contract pe termen lung;
• angajarea cu contract în țară, detașare cu formularul A1;
• asigurare medicală în România și în Olanda;
• nu se percep comisioane sau taxe.

Informații suplimentare la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.