Montatori punti de teak pentru yachturi - Olanda

Detalii

  • ID Anunț: # 129326

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 25

Angajăm Montatori punti de teak. Se lucrează în șantiere navale din Olanda, pe bărci/ yachturi de diferite dimensiuni. Dacă aveți experiență în domeniul nautic și vă pasionează lucrul cu detalii fine, această poziție ar putea fi potrivită pentru dumneavoastră.

Responsabilități:
- Montarea și instalarea punților de teak pe yachturi, conform specificațiilor tehnice: lipirea panourilor prin vid, fixarea plăcilor, lucrări de ajustare/ frezare/ șlefuire;
- Lucrul cu echipamente și unelte specifice pentru a asigura un rezultat de calitate;
- Tăierea și ajustarea prefabricatelor se face după plan tehnic.

Cerințe:
- Experiență anterioară în montarea puntelor de teak sau în domeniul nautic;
- Abilități excelente de lucru manual și atenție la detalii;
- Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă;
- Cunoștințe de bază de limba engleză sau olandeză.

Condiții și beneficii:
- program de lucru full time;
- cazare asigurată gratuit;
- mașină de serviciu asigurată;
- contract pe termen lung;
- angajare cu contract românesc, detașare cu formularul A1;
- în România se plătesc taxele și contribuțiile la stat;
- asigurare medicală în România și în Olanda;
- nu se percepe nicio taxă de angajare.

Beneficiind de această oportunitate, veți lucra într-un mediu dinamic, alături de profesioniști din industria navală. Veți avea posibilitatea de a vă dezvolta abilitățile tehnice și de a contribui la crearea unor yachturi de lux.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410.

Teodora

Pe site din 2021

BRAȘOV, județ BRASOV

Ați vizionat anunțul: Montatori punti de teak pentru yachturi - Olanda