Montatori acoperisuri / Tinichigii cu experiență.

Detalii

  • ID Anunț: # 63701

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 208

Descriere

Cerințe:

Experienta in domeniu (montat acoperisuri)

Limba germana la nivel mediu(de preferat)(A2-B1)

Munca e în Berlin și Hamburg

Condiții:

Se ofera salariu atractiv (salar+ diurna de 44 euro/zi)

Cazare in apropierea locului de munca,

Contract de munca ,asigurare de sanatate

Responsabilități:

Sa stie sa monteze invelitoare etansa/ folie anticondens, sudura cu aer cald, montare acoperis

Cositorire , falț înfășurat, fereastră mansardă, coș de fum;

Abilitatea de a lucra in echipa si individual

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la adresa de mail: a.moldovan@emswetzel.deTel: 0049 157 346 385 16

Alina Moldovan

Pe site din 2021

TIMIȘOARA, județ TIMIS

Ați vizionat anunțul: Montatori acoperisuri / Tinichigii cu experiență.