Loc de munca - sofer distributie marfa

Detalii

  • ID Anunț: # 25501

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Necesita deplasari

  • Vizualizări: 570

Descriere

Responsabilitati:
- Distribuirea produselor in termenii contractuali stabiliti de catre agenti, in vederea realizari planului de vanzari;
- Incasarea facturilor cu plata cash cu chitanta, ridicarea documentelor de plata (CEC sau BO);
- Responsabil de toata marfa luata in primire pentru a fi livrata.

Cerinte:

- Studii medii
- Experienta in domeniul distributiei de marfuri
- minim 2 ani
- Permis de conducere categoria B ,C,
- Atestat Profesional si card tahograf
- Tinuta si conduita impecabile . detalii la 0725 | 921311 sau la 0720 | 525220.

Zoli

Pe site din 2020

BLAJ, județ ALBA

Ați vizionat anunțul: Loc de munca - sofer distributie marfa