Loc de munca - sofer cat B Distributie piese auto

Detalii

  • ID Anunț: # 23880

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Necesita deplasari

  • Vizualizări: 601

Studii medii/scoala profesionala/ finalizate
Experienta in distributie - min 1 an - avantaj
Permis conducere cat B obtinut minim 2 ani
Fara cazier judiciar si/sau incidente rutiere grave
Persoana responsabila, implicata si flexibila
Usurinta in lucru cu incasare de bani de la clienti si emitere chitante- avantaj

Descrierea jobului
Livrarea comenzilor
Respectarea orarului de livrari marfa
Incasarea contravalorii marfii livrate
Emitere chitante clienti cand este nevoie
Oferta:
Salarizare motivanta
Un loc de munca stabil
Masina in posesie program normal
la detalii la 0731 * 378 _ 452 sau 0728 | 329 _ 958 de serviciu
Posibilitati reale de dezvoltare si promovare in cadrul echipei .detalii la 0731 * 378 _ 452 sau 0728 | 329 _ 958 .

andrei

Pe site din 2020

DROBETA-TURNU SEVERIN, județ MEHEDINTI

Ați vizionat anunțul: Loc de munca - sofer cat B Distributie piese auto