Laminatori fibra de sticla (productie barci) - Olanda

Detalii

  • ID Anunț: # 70960

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 361

Angajăm Laminatori fibră de sticlă pentru o lucrări în Olanda. Activitatea se va desfășura la o companie ce produce bărci, yacht-uri, vase de croazieră.

Ofertă:
- salariu 12,50 - 13,50 Euro net/oră;
- program de lucru full-time;
- job stabil, pe perioadă nedeterminată;
- angajare cu contract românesc, detașare prin A1;
- cazare și mașină de serviciu asigurate;
- echipament de lucru.

Responsabilități:
- laminarea manuală a bărcilor;
- aplicare straturi de gel-coat, rășină epoxidică și fibră de sticlă;
- laminare și prin polispray;
- eliminare surplus de material și decofrare matriță;
- utilizarea corectă a uneltelor de lucru și a echipamentelor;
- se lucrează în atelier pentru bărci de diverse dimensiuni (6 - 25 metri);
- lucru individual, cât și în echipă.

Candidatul ideal:
- cunoaște proprietățile rășinilor și a fibrei de sticlă;
- 2+ ani experiență practică ca laminator;
- interpretare plan/ desen tehnic;
- limba engleză la nivel mediu (obligatoriu);
- permis de conducere cat. B (obligatoriu);
- persoană responsabilă, muncitoare, cu spirit de echipă;
- precizie și atenție la detalii.

Informații suplimentare la telefon/WhatsApp: 0734 458 410.

Teodora

Pe site din 2021

BRAȘOV, județ BRASOV

Ați vizionat anunțul: Laminatori fibra de sticla (productie barci) - Olanda