Instalator sanitar (montaj instalatii sanitare yachturi) Olanda

Detalii

  • ID Anunț: # 119422

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 69

Angajăm Instalatori sanitari cu experiență pentru montaj instalații sanitare pentru yachturi în șantier naval din Olanda.

Cerințe:

• experiență relevantă în domeniul instalațiilor sanitare;

• calificare specifică domeniului;

• experiența în domeniul naval constituie avantaj;

• cunoștințe de limba engleză la nivel mediu (obligatoriu);

• permis de conducere cat. B (avantaj);

• persoană autonomă și responsabilă.

Responsabilități:

• montajul instalațiilor sanitare pe yacht în conformitate cu planul tehnic;

• asigurarea executării corespunzătoare a lucrării atribuite (montare valve, pompe, filtre, drenarea corectă a țevilor etc.).

Condiții și beneficii:

• salariu între 13,35 - 20,00 Euro net/oră, în funcție de competențe și experiență;

• program de lucru full time;

• cazare gratuită (o persoană în cameră);

• mașină de serviciu în Olanda și echipament de lucru;

• job stabil, contract pe termen lung;

• contract românesc, detașare în Olanda cu formularul A1;

• asigurare medicală în România și în Olanda;

• nu se percepe nicio taxă de angajare.

Informații suplimentare la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410 sau pe email: teodora@interjobs.ro.

Teodora

Pe site din 2021

BRAȘOV, județ BRASOV

Ați vizionat anunțul: Instalator sanitar (montaj instalatii sanitare yachturi) Olanda