Ingrijitoare linga oameni in varsta in Germania

Detalii

  • ID Anunț: # 72127

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 208

Descriere

Cunoașterea limbii germane este obligatorie.
Beneficii :
◾salariu atractiv (1600-2200 euro ) - cu Gewerbe;
◾cazare gratuită pe toată durata contractului;
◾contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu o companie germană;(Gewerbe)
◾asigurări sociale;
Cerințe :
◾cunoștințe de limba germană la nivel de incepator-conversational
◾calificare și/sau mai multi ani de experiență ca îngrijitoare de bătrâni
◾permis auto și mașina personala - constituie un avantaj;
Responsabilități:
◾realizarea îngrijirii de bază
◾ajutor în activitățile pacienților
◾respectarea și implementarea normelor de igienă
◾realizarea însărcinărilor
ÎNTREBĂRI LEGATE DE OFERTĂ CONTACTATINE PENTRU 0040364228082 sau 0738495576 viber,watsapp

Daniela

Pe site din 2021

COVASNA, județ COVASNA

Ați vizionat anunțul: Ingrijitoare linga oameni in varsta in Germania