Îngrijitoare/Infirmiera Batrani la Domiciliu

Detalii

  • ID Anunț: # 67246

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 304

Descriere

DescriereCerințe:

Disponibilitate pentru minim 6 luni;
Cunoștințe și experiență în îngrijire bătrâni de minim 1 an;
Cunoașterea limbii franceze sau engleze - nivel conversațional obligatoriu;
Permis de conducere cat.B reprezintă un avantaj;
Vârsta intre 35 și 55 de ani;
Persoana motivată, descurcăreață, pro-activa.

Condiții:

Program de lucru full-time, cu o zi libera pe săptămână 9:00 - 21:00;
Contract Belgian pe perioada determinata / nedeterminată (după caz);
Protecția și consultanță la locul de muncă;
Concediu plătit conform legislației Belgiene;
Asigurare pentru accidente de muncă;
Cotizare pensie, alocație în cazul celor care au copii sub 18 ani, avantaj fiscal pentru cei căsătoriți;
Bilet de avion spre Belgia;
Cazare și masa gratuite (jobul este intern / de tip live-in);
Cameră proprie și acces la internet;
Plata la 200% pentru o sărbătoare națională;
Salariul motivant 1858,38 euro brut, respectiv 1.550,00 EUR/pe lună net.

Responsabilități:

Îngrijirea persoanelor la domiciliu
Menaj simplu
Gatit usor / simplu

Nu ascultați povești și mituri !!!

Vaccinarea nu este obligatorie pentru a lucra în Belgia.

Calatoria spre Belgia este pe baza contractului Belgian individual de muncă; fiind vorba de îngrijire la domiciliu acesta este considerat motiv esential de călătorie (personal intern - domeniul medical).

Ne puteți contacta pentru detalii la numarul afisat.
(luni - vineri, 8:00 - 16:00)

sau așteptăm CV-ul dvs. pe adresa de email: info@excellent-match-job.com
cu subiect: îngrijitor Belgia.

Facebook: https://www.facebook.com/ExcellentMatchJob/
Site: www.excellent-match-job.com

NU PERCEPEM COMISIOANE!
OAMENI ALEȘI, LOCUL POTRIVIT!

Cu respect,
Echipa Excellent Match Job

Excellent Match Job

Pe site din 2021

BOTOȘANI, județ BOTOSANI

Ați vizionat anunțul: Îngrijitoare/Infirmiera Batrani la Domiciliu