Firma de constructii angajează Inspector Resurse Umane

Detalii

  • ID Anunț: # 94030

  • Anunț publicat de: Proprietar

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 170

Descriere

Firma de constructii angajeaza Inspector Resurse Umane

Cerinte obligatorii:
limba engleza nivel avansat
experienta pe un post similar

Responsabilitati:

Redactarea, intocmirea si actualizarea dosarelor personale (Contracte individuale de munca, adeverinte, acte aditionale, fise de post, acte de confidentialitate, decizii de incetare, suspendare, etc);
Informarea cu privire la modificarile legislative;
Intocmirea diverselor adeverinte solicitate de salariati (vechime, banca, primarie, etc) si diferitelor evidente de personal solicitate
Evidenta concediilor medicale, odihna si a altor tipuri de concedii;
Intocmirea pontajului lunar
Recrutare personal

Beneficii:

Salariu 3000-5000 lei
Transport
Masa pranz asigurata
Mediu de lucru placut si dinamic

Dana

Pe site din 2022

PITEȘTI, județ ARGES

Ați vizionat anunțul: Firma de constructii angajează Inspector Resurse Umane