Consilier Imobiliar, conditii de excelenta, filiala Brasov

Detalii

  • ID Anunț: # 79212

  • Adăugat la: 15:23, 12.04.2024

  • Anunț publicat de: Firmă

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Necesita deplasari

  • Vizualizări: 178

Descriere

Profilul colaboratorului nostru:

- ideal cu experiență de min 5 ani în: funcții sau poziții de conducere, domeniul HoReCa, director, antreprenoriat, management, imobiliare, marketing, vanzari directe, asigurari, relații cu publicul, invatamant sau similare;
- gandire si acțiune antreprenoriala;
- responsabilitate personală;
- entuziasm;
- sa ii placa relaționarea directă cu oamenii;
- aspect elegant si siguranța de sine;
- interesul de a castiga minim 2.500 Euro lunar;
- sa își dorească un program flexibil, independența, un mediu de lucru unde poate si își valorifice cunoștințele si abilitățile sale in ascendenta.

Descrierea postului

Responsabilitatile dumneavoastra:
- stabilirea relatiilor cu clientii;
- prezentarea sistemului de lucru;
- administrarea, promovarea si gestionarea portofoliului;
- promovarea în sistemul de marketing performant;
- dezvoltarea relațiilor pe departamentul stabilit.

Ce oferim:

- portofoliu clienti acumulat în aproape 30 de ani de activitate continua;
- cel mai performant sistem de lucru, existent astăzi in domeniu la nivel mondial, cu vechime din 1908;
- brand recunoscut pe plan local, național si internațional;
- prezentare utilizând - tur virtual 3D ;
- comisionul maxim pentru colaborator: pana la 80%;
- training si suport - complex si unic in Romania- cu pachet profesional specializat si personalizat;
- sistem de colaborare la nivel local, național si global, peste 1,1 milioane de membri colaboratori activi;
- independenta financiara;

Te invitam sa ne cunosti si sa vezi daca este oportunitatea potrivită pentru tine!

Ascendent Imobiliare

Pe site din 2022

BRAȘOV, județ BRASOV
Contact:
Raportează

Contactează vânzătorul

07xx xxx xxx arată telefon
Trimite mesaj
Ați vizionat anunțul: Consilier Imobiliar, conditii de excelenta, filiala Brasov