Cautam desenator tehnic / inginer constructor entry-level

Detalii

  • ID Anunț: # 67414

  • Adăugat la: 10:03, 15.04.2024

  • Anunț publicat de: Firmă

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Necesita deplasari

  • Vizualizări: 282

Descriere

CMA Construct Development cauta desenator tehnic / inginer constructor entry-level absolvent/student FCCIA

CMA Construct Development este o compania ce activeazaa pe piata constructiilor de peste 20 de ani. Compania are toate dotarile si know-how-ul necesar pentru a putea indeplini cu success rolul unui antreprenor general in cazul contractelor de tip design& build pentru constructii civile, industriale si agricole.
In cadrul companiei sunt implementate conceptele de lucru BIM, avand toate cunostintele necesare lucrului eficient cu softurile de proiectare de top precum ALLPLAN, TEKLA, ETABS, SCIA Engineer, IDEA Statica.
Cerinte postului:
• Studii superioare de specialitate in curs sau finalizate
• Atentie la executarea detaliilor de executie,
• Disponibilitate de a invata softuri BIM
Responsabilitatile si sarcinile postului:
• Indeplinirea activitatilor specifice de desen tehnic
• Comunicare cu inginerii structuristi coordonatori
• Participare la sedintele de lucru
• Antemasuratori si realizare liste de cantitati
Oferta:
• Salariu atractiv bazat pe performanta
• Program de lucru flexibil
• Cursuri de proiectare gratuite la sediu
• Mediu de lucru placut,
• Oportunitatea de a fi implicat in proiecte de dimensiuni importante
• Oportunitatea de a urmari in timp real si executia proiectelor lucrate

ema

Pe site din 2021

VOLUNTARI, județ ILFOV
Contact:
Raportează

Contactează vânzătorul

07xx xxx xxx arată telefon
Trimite mesaj
Ați vizionat anunțul: Cautam desenator tehnic / inginer constructor entry-level