Apartament 3 camere decomandat Gavana - zona excelenta

102.700 €

Detalii

  • ID Anunț: # 143131

  • Adăugat la: 10:20, 17.05.2025

  • Anunț publicat de: Firmă

  • Suprafața utilă 62

  • An construcție 1986

  • Etaj 3

  • Compartimentare Decomandat

  • Vizualizări: 1

Descriere

Intr-un bloc construit in 1986, la etajul 3 din 4, se afla un apartament decomandat care imbina confortul cu functionalitatea. Cu o suprafata utila de 62,8 mp si o suprafata totala de 66,99 mp, este alegerea ideala pentru o familie sau un cuplu care cauta un spatiu echilibrat, intr-o zona buna.

Compartimentarea este eficienta: 2 dormitoare, living spatios, 2 grupuri sanitare, hol cu dressing si o bucatarie complet mobilata si utilata. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, exact ca in fotografii – poti sa te muti imediat.

Beneficiaza de centrala termica pe cupru, aer conditionat, geamuri termopan, usa metalica si loc de parcare rezervat.

Localizare excelenta: in apropiere de scoli, gradinite, sali de sport, magazine, parcuri si mijloace de transport, iar autostrada Bucuresti–Sibiu este la doar 2 km distanta. De asemenea in zona se afla si Kaufland, Lidl, Auchan, Jumbo, Leroy Merlin, Dedeman, Mc Donald's, Burger King.

Comision 0% pentru cumparator si asistenta bancara si notariala gratuita.

Te asteapta un apartament complet pregatit pentru tine. Hai sa-l vezi.

102.700 €

Alexandru Tesu

Pe site din 2021

PITEȘTI, jud. Arges
Contact:
Raportează

Contactează vânzătorul

07xx xxx xxx arată telefon
Trimite mesaj
Ați vizionat anunțul: Apartament 3 camere decomandat Gavana - zona excelenta
Acest site folosește cookies. Continuare navigării implică acceptarea lor.