Angajam Sofer Profesionist FRANTA cat. CE

Detalii

  • ID Anunț: # 65336

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Necesita deplasari

  • Vizualizări: 217

Descriere

Candidatul ideal

1. Permis de conducere cat C+E;
2. Experienta de lucru minim 1 an in transport intern;
3. Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
4. Cunostinte temeinice de legislatie transport;
5. Posesor card tahograf si atestat transport marfa.

Descrierea jobului

- Responsabil cu transportul marfurilor transportate conform regulilor si procedurilor interne;
- Respectarea rutelor locale sau a rutelor fixe stabilite de coordonatorul de tranport
- Responsabil cu mentinerea autovehiculelor in stare normala de functionare
- Respectarea programului de lucru stabilit;

Oferim pachet salarial atractiv.

Descrierea companiei
Compania GST, activeaza in domeniul transportului de peste 22 de ani. Ne desfasuram activitatea pe terioriul Frantei dar si al Romaniei.
Ne incredem in respect, disciplina si punctualitate.

Recrutare GST

Pe site din 2021

BUCUREȘTI, județ BUCURESTI

Ați vizionat anunțul: Angajam Sofer Profesionist FRANTA cat. CE