Angajam IT Manager

Detalii

  • ID Anunț: # 81450

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 166

Suntem in cautarea unui coleg pe postul de Administrator magazin online.

Jobul nu este remote, ci se lucreaza de luni - vineri la sediul nostru din Popesti-Leordeni, pe Str. Pavel Ceamur, Nr. 4.

Candidatul ideal:
- minimum 2 ani de experietna pe o pozitie similara
- cunostinte minime de Photoshop / SEO / Google Ads + Facebook Ads
- cunostinte operare platforme de eCommerce
- dorinta de invatare si asimilare de noi cunostinte
- cunoasterea si buna intelegere a particularitatilor mediului online

Descrierea jobului:
- administrarea magazinului online, editare descrieri produse, prelucrarea imaginilor pentru produse, urcarea acestora pe site si in marketplace-uri
- crearea de campanii Google Ads / Facebook Ads
- alte activitati specifice unui magazin online

europacking

Pe site din 2022

POPEȘTI LEORDENI, județ ILFOV

Trimite mesaj
Ați vizionat anunțul: Angajam IT Manager