Angajam Electricieni cu experienta pentru proiecte in Germania

Detalii

  • ID Anunț: # 70961

  • Adăugat la: 15:23, 24.04.2024

  • Anunț publicat de: Firmă

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 308

Descriere

Angajăm Electricieni cu experiență pentru proiecte în Germania (lucrările sunt pentru magazine, hoteluri, clădiri de birouri sau fabrici). Contracte pe termen lung,

Responsabilități:

- execuția instalațiilor electrice, tensiune joasă și medie;

- trasare de cabluri electrice;

- montare lămpi de iluminat în hale industriale și construcții civile;

- montaj panouri electrice;

- controlul și revizia instalațiilor electrice conform planului

- se lucrează individual și în echipă;

- la anumite proiecte, lucru la înălțime (pe nacelă).

Cerințe:

- studii de specialitate absolvite;

- 3+ ani experiență practică ca electrician;

- cunoștințe de lucru după plan;

- limba engleză la nivel conversațional/ mediu (obligatoriu);

- cunoașterea limbii germane constituie avantaj;

- permis de conducere cat. B (avantaj);

- persoană dinamică, motivată, responsabilă, autonomă.

Beneficii:

- salariu 2200 - 2400 Euro net/ oră;

- program de lucru full time, posibilitate ore suplimentare;

- cazare gratuită și mașină de serviciu în Germania;

- angajare cu contract în România, detașare în Germania cu formularul A1;

- contract pe perioadă nedeterminată;

- asigurare medicală și echipament de lucru;

- asistență permanentă din partea angajatorului.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410 sau pe email recrutare@interjobs.ro.

Teodora

Pe site din 2021

BRAȘOV, județ BRASOV
Contact:
Raportează

Contactează vânzătorul

07xx xxx xxx arată telefon
Trimite mesaj
Ați vizionat anunțul: Angajam Electricieni cu experienta pentru proiecte in Germania