Angajam

Detalii

  • ID Anunț: # 27822

  • Anunț publicat de: Proprietar

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Necesita deplasari

  • Vizualizări: 335

Descriere

Locuri de Munca in Germania
PERSONAL NECALIFICAT

AVETI POSIBILITATEA SA APLICATI PENTRU ACEST LOC DE MUNCA SI PUTETI INCEPE IMEDIAT MUNCA
Aceste locuri de munca sunt strict pentru barbati ! Exclus cupluri !
Pot aplica doar persoanele aflate în România !

Descrierea postului:
sunt locuri libere pentru persoanele fara experienta in industria alimentara
ex: ,taiere ,transare ,fasonat

Cerinte: -amabilitatea de a lucra in echipa
- acordul Dvs de a lucra in schimburi
-seriozitate
- respectarea locului de munca
-contract de munca pe perioada NEDETERMINATA locurile sunt doar pt persoanele care vin din Romania
- Cazare GRATIS
-Transport intern GRATIS
Ajutor pentru:
-Alocatie COPII
-Recuperare IMPOZIT
-asigurare medicala ,card bancar , adresa
Salariu 1300€ -1800€ nett
Locurile de munca sunt in DORTMUND !

Suntem firma angajatoare deci sunt excluse comisioane si alte taxe.
Persoanele interesate de un job alaturi de noi sunt rugati sa sune la tel:0040720781844
Manager coordonator Alessia Popescu L-v 9:00 18:00

Alessia POPESCU manager hr

Pe site din 2020

BUCUREȘTI, județ BUCURESTI

Trimite mesaj
Ați vizionat anunțul: Angajam