Agent Call Center Relatii Clienti in limba romana

Detalii

  • ID Anunț: # 106760

  • Tip job Full time

  • Mobilitatea postului Locatie stabila

  • Vizualizări: 137

Angajam personal pentru activitate de Call Center- Relatii Clienti in limba romana pentru un important partener din Romania. Se lucreaza in sediul din orasul Iasi.

Cautam persoane ambitioase, perseverente si motivate care isi doresc stabilitate la locul de munca, crestere profesionala si salariala dar si un mediu de lucru la care sa revina din weekend in fiecare luni, cu drag!

Se ofera si formare initiala si continua, curs de pregatire teoretica si practica de 20 de zile lucratoare cu cei mai buni traineri!

Cerinte:

- cunostinte medii de calculator;
- abilitati excelente de comunicare in limba romana;
- abilitatea de a acumula informatii din scurt timp;
- abilitati de lucru in echipa si de buna relationare cu colegii si clientii;
- persoane ambitioase, competitive, muncitoare.

Descrierea jobului

Activitatea operatorilor presupune preluarea de apeluri si acordarea de asistenta clientilor si oferirea de informatii relevante si corecte si promovarea de servicii si produse.

Beneficii:

- training in sediu cu durata de 20 de zile platit de companie si formare continua la locul de munca;
- mediu profesionist de lucru, colegi simpatici;
- posibilitatea de a avansa si a se dezvolta in cariera;
- contract de munca pe perioada nedeterminata, stabilitate;
- pachet salarial cu bonuri de masa in valoare de 20 ron, plus bonusuri de performanta si alte premii.
- teambuilding-uri.

Ne place sa lucram impreuna dar si sa ne distram ori de cate ori avem ocazia!

SC Open Mind Romania

Pe site din 2023

IAȘI, județ IASI

Ați vizionat anunțul: Agent Call Center Relatii Clienti in limba romana